U raportua se babai i 18-vjeçarit ndërroi jetë nga Covid-19, përgënjeshtrohet lajmi
Transmetuar më 23-02-2021, 17:03

Pak orë më parë u dha lajmi se babai i 18-vjeçarit, që ndërroi jetë dje nga koronavirusi, kishte humbur edhe ai betejën me Covid-19.

Ishte shoku i të ndierit që dha lajmin në një emsion televiziv.

Por rezultoi se deklarata e Xhuliano Matës nuk ishte e vërtetë.

Babai i 18-vjeçarit po trajtohet dhe nuk ka ndërruar jetë. /k.k/noa.al/

Tragjedi e dyfishtë! Pas djalit 17-vjeçar, humb jetën edhe babai nga Covidi