Aksidenti në Elbasan-Peqin, një i vdekur, dy të plagosur/Kush është viktima
Transmetuar më 01-08-2020, 12:59

Dalin detaje lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur mesditën e sotme, në aksin rrugor Elbasan- Peqin.

Mësohet se në aksident, pamjet e të cilit Noa.al i sjell më poshtë, ka humbur jetën 55-vjeçari Agim Neziri si dhe janë plagosur dy të tjerë.

Aksidenti u shënua në aksin rrugor Elbasan- Peqin, ku mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin H.R., 67 vjeç, banues në Elbasan, u përplas me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin M.K., 38 vjeç, banues në Maqedoninë e Veriut.

Si pasojë e aksidentit gjeti vdekjen Agim Neziri, rreth 55 vjeç, banues në Tiranë, i cili ishte pasgjer në mjetin tip “Suzuki”.

Gjithashtu janë plagosur lehtë të dy drejtuesit e mjeteve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit. /a.y/noa.al

Përplasen dy makina në Elbasan-Peqin, një i vdekur

#LAJMIFUNDIT Përplasen dy makina, flitet për pasoja të rëndaLAJMI: https://noa.al/lajmi/2020/08/2179484.html

Publiée par Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA sur Samedi 1 août 2020

Loading...