Berisha nxjerr videon: Sait Dollapi u torturua kafshërisht nga kriminelë me uniformë
Transmetuar më 13-05-2019, 10:08

Ish-Kryeministri Sali Berisha i rikthehet sërish dhunës së të shtrunës mbrëma, ku gjatë protestës së opozitës u dhunua nga policia, sekretari organizativ i Partisë Demokratike, Sait Dollapi.

Ai publikon një video krahasuese, ku thotë se Dollapi, është përpjekur gjatë gjithë kohës që të ruajë qetësinë.

“Kjo video tregon Sait Dallapin para Kryeministrisë duke u përpjekur me guxim për të mbajtur rendin dhe se si goditet dhe torturohet kafshërisht më pas nga kriminelë me uniformë me urdhër të Edvin Krimit dhe Vasal Kimikut!”, shkruan Berisha. /a.y/noa.al

Spitali jep numrin e të plagosurve gjatë protestës, flet për gjendjen e Dollapit

Rama: Sjellja e policisë perfekte! I vetmi gabim, shkopinjtë e gomës mbi Dollapin

Loading...
loading...
Loading...