Loading...
Ministri Lleshaj dhe Drejtori i Policisë përfundojnë takimet në Elbasan, asnjë prononcim për mediat
Transmetuar më 12-04-2019, 19:46

Ministri i Brendshëm dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit përfunduan takimet në qytetin e Elbasanit.

Mediat kërkuan detaje rreth kësaj vizite për Lleshaj dhe Veliu nuk dhanë asnjë detaj, por situata aktuale e rendit në vend mësohet se ka qenë fokusi kryesor.

Ata takuan prefektin e qarkut dhe drejtues të policisë lokale atje.

Elbasani është një ndër qytetetet që ka prodhuar disa ngjarje të rëndë.

Më e fundit është ajo e ekzekutimit të avokatit  Ravik Gurra. /k.k/noa.al/

Sandër Lleshaj e Ardi Veliu zbarkojnë në Elbasan

Loading...
Loading...