Transmetuar më 10-07-2024, 10:54

Në përpjekje me flakët e zjarrit në fshatrat Lugar dhe Grapsh në Bashkinë e Dropullit është djegur pjesërisht në trup dhe në fytyre një efektiv zjarrëfikës nga Përmeti.

Bëhet fjalë për Romeo Sulejmanin, ku sipas vlerësimeve paraprake të mjekëve të spitalit ka marrë djegje të shkallës së dytë e të tretë.

Deklarata e fortë e analistit: Në Shqipëri po krijohet një familje mafioze, ka fuqinë të komandojë edhe shtetin

Për të parë gjendjen e tij Drejtori i Përgjithshëm i Zjarrëfikësve Arben Cara vizitojë efektivin në spital.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit