Transmetuar më 09-07-2024, 22:05

Horoskopi i Paolo Fox, e mërkurë 10 korrik 2024 për të 12 shenjat

Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, tranzitet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu i dashur italian publikon pasqyrën astrologjike për dashurinë, punën dhe shëndetin për të dymbëdhjetë shenjat e zodiakut që sillen nga noa.al përmes transkriptimit të transmetimit radiofonik në radio Lattemiele.

Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër do të jeni ende një nga shenjat më të forta dhe më të preferuara të kësaj periudhe. Kohët e fundit jeni çliruar nga marrëdhëniet që nuk funksiononin dhe keni konsoliduar ato që shihen si më të mira. Beqarët duhet të fillojnë të përfshihen, në funksion të tranzitit të ri të Venusit.

Demi: Prej javësh jeni lodhur duke dëgjuar justifikimet e të tjerëve dhe zgjidhja është të shkëputeni nga shumë njerëz, veçanërisht nga ata që ju kanë tradhtuar. Mundohuni t’i kushtoni më shumë vëmendje aftësisë fizike. Mes të mërkurës dhe të enjtes do të keni favorin e yjeve: përfitoni nga ajo për të bërë diçka të rëndësishme.

Binjakët: Nesër Hëna në shesh mund të sjellë disa vështirësi, ndoshta do t’ju duhet të sqaroni disa çështje, kujdes, do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje momenteve të shpërqendrimit. Kushdo që nuk është plotësisht mirë në këtë periudhë duhet të sigurohet që të gjejë një ideal për të ndjekur. Është e rëndësishme të zhvillohen ide të reja për të ardhmen.

Gaforrja: Ju është dashur të punoni shumë muajt e fundit, por Dielli dhe Venusi në shenjën tuaj ju japin energji të madhe. Ata që kanë punuar mirë në të kaluarën mund të presin diçka më shumë tani e tutje. Çdokush i përfshirë në një çështje do të ketë mundësinë ta mbyllë atë në një mënyrë më pak negative nga sa pritej.

Luani: Këto ditë jeni aq të mbushura me karizëm sa është vërtet e vështirë të mos ju vëreni. Ju kulloni një bukuri të padiskutueshme: duhet ta shfrytëzoni atë, si në punë ashtu edhe në dashuri për të marrë atë që dëshironi. Jeta juaj e dashurisë po pret që ju të hidhni hapin e parë.

Virgjëresha: Siç përshkruan horoskopi i Paolo Fox, nesër Hëna do të jetë ende në shenjën tuaj: do të jeni më të hapur dhe të disponueshëm për të tjerët. Marsi aktiv ju ofron një avantazh shtesë që do të jetë i dobishëm nëse doni të filloni diçka nga e para. Gjatë kësaj kohe mund të hiqni disa guralecë nga këpuca juaj.

Peshorja: Po rikuperoheni ngadalë. Vështirësitë me të cilat jeni përballur kohët e fundit ju kanë shtyrë të ndërtoni një mburojë për t’u mbrojtur nga ata që duan t’ju bëjnë keq, duan t’ju bllokojnë. Tani duhet të punoni për të rifituar më shumë vetëvlerësim dhe forcë të brendshme dhe të ecni përpara me besim.

Akrepi: Nesër do të ndiheni shumë më mirë, sajë Hënës në aspektin e favorshëm. Në dashuri do t’ju duhet të përballeni me një Venus disonante, e cila do të favorizojë më shumë flirtet kalimtare dhe marrëdhëniet me kohë të pjesshme sesa marrëdhëniet e qëndrueshme dhe të qëndrueshme. Mos nxitoni për të mbyllur marrëveshje.

Shigjetari: Përpiquni të moderoni hapat, gjeni kohë për të pushuar dhe për të rimbushur bateritë tuaja. Fatkeqësisht, Hëna në disonancë mund të sjellë pak lodhje, ndaj do të bënit mirë të mos e mbingarkoni veten për orët e ardhshme.

Bricjapi: Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër do të kuptoni se më të keqen e keni lënë pas. Tani e tutje, pengesat astrologjike me të cilat është dashur të përballeni kohët e fundit do të jenë vetëm një kujtim i paqartë. Në dashuri do të jetë e rëndësishme të përpiqeni t’i besoni tjetrit pak më shumë.

Ujori: Shumë të lindur në Ujor po dalin nga disa ditë mjaft konfliktuale. Ka të ngjarë që atij i është dashur t’u bëjë ballë njerëzve që nuk kanë dashur ta mbështesin në projektet dhe iniciativat e tij. Duhet të kujdeseni më shumë për trupin tuaj. Duhet kujdes në dashuri.

Peshqit: Nesër Hëna do të jetë në opozitë: njëfarë zemërimi mund të rikthehet në sipërfaqe, ndoshta për shkak të disa problemeve ekonomike. Nuk duhet të hezitoni të shoqëroheni me ata që mund të mbështesin rrugën tuaj, avancimin tuaj në këtë moment. Aspekti i veçantë i Jupiterit dhe Saturnit tregon një dëshirë të thellë për të qenë pranë një personi që ju do.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit