Transmetuar më 09-07-2024, 20:43

Përpplasen dy mjete në unazën e qytetit të Korçës.

Njëri nga mjetet përfundon në lulishte dhe aksidenton një të moshuar.

I moshuari u transportua në spitalin e Korçës.

Policia shkoi në vendngjarje dhe po heton për rrethanat e aksidentit.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit