Transmetuar më 09-07-2024, 14:52

Gjykata e Tiranës ka liruar nga burgu shefin e departamentit të Marketingut në Fakultetin e Ekonomisë, Mirdaim Axhami, i u akuzua se dhunoi pak ditë më parë kolegen e tij, Liljana Elmazi Billa.

Ndaj tij Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë ndalim për të dalë jashtë vendit, njësoj siç ishte dhe kërkesa e Prokurorisë së Tiranës.

Kutojmë se Mirdaim Axhami është zgjedhur së fundi shef departamenti pa garë në Fakultetin e Ekonomisë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit