Transmetuar më 09-07-2024, 11:46

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari sot feston ditën e lindjes së saj. Ajo u bë tepër e dashur për publikun shqiptar kur mori pjesë në formatin e “BBV2”.

Urimet nuk kanë munguar për aktoren nga personazhë publik dhe jo vetëm. Mirëpo një urim i ardhur prej Sara Hoxhës ka rënë në sy të të gjithëve.

Ajo ka ndarë një foto së bashku me Oltën në llogarinë personale të Instagram-it teksa përbri ka shkruajtur dy fjalë zemre:

“U bëfsh edhe 100 Gixhi im. Mund të duket vetja si motra më e madhe por në fakt je më e vogla. Ti më bën të qesh, e unë ty të qash! Të dua!”

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit