Transmetuar më 08-07-2024, 11:25

Një nënë 33-vjeçare ka braktisur bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj të mitur, për t’u larguar më pas jashtë vendit.

Denoncimi ndaj nënës me iniciale J. R., është bërë nga bashkëshorti i saj. Ndërkohë policia ka proceduar penalisht 34-vjeçaren.

Përplasi për vdekje 8-vjeçaren sllovake, arrestohet shoferi 18-vjeçar Genci Gjura

“Komisariati i Policisë Skrapar referoi materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen J. R., 34 vjeçe, pasi ka kallëzuar bashkëshorti i saj, se kjo shtetase është larguar nga vendi dhe ka braktisur 2 fëmijët e tyre të mitur”, thuhet në njoftim.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit