Transmetuar më 30-06-2024, 08:24

Duke nisur nga sot, pas orës 19:00 të pasdites, hapet aksi Thumanë-Kashar. Ky fakt u bë i ditur nga kryeministri Edi Rama.

MESAZHI I RAMËS MIRËMËNGJES ? dhe me këtë fluturim mbi Thumanë-Kashar për të shijuar atë që është ndërtuar në tokë, një aks rrugor që na shërben të gjithëve dhe zhvillimit të mëtejshëm të turizmit duke qenë i aksesueshëm për të gjithë nga sot prej orës 19:00, ju uroj të diel të mbarë?

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit