Transmetuar më 09-06-2024, 13:53

Horoskopi i Paolo Fox për nesër është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral.

Çdo ditë astrologu i dashur italian publikon pasqyrën astrologjike për dashurinë, punën dhe shëndetin për të dymbëdhjetë shenjat e zodiakut që sillen nga noa.al përmes transkriptimit të transmetimit radiofonik në radio Lattemiele.

VAZHDONI TË LEXONI

Horoskopi javor nga Branko për 10 deri në 16 qershor 2024: Dashi në telash me stresin, Luanit i vijnë një dorë lekë

Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër do të keni yje në një aspekt të favorshëm: shfrytëzojini sa më shumë nëse duhet të bëni një propozim, të paraqisni një ide ose të takoni dikë që mund të ketë ndikim në jetën tuaj. Favorizohen lidhjet e reja dhe dashuria me shikim të parë.

Demi: Me kalimin e ditëve do të keni gjithnjë e më shumë mundësi për rilindje, si në dashuri ashtu edhe në punë. Çiftet, pasi i kanë mbijetuar krizave të kaluara, do të jenë në gjendje të rikuperojnë bashkëpunimin e mirë. Në planin e punës, hakmarrja e mirë po vjen edhe për ata që së fundmi kanë pësuar disa padrejtësi.

Binjakët: Do të keni mundësi të afirmoheni me një projekt të rëndësishëm, por do t’ju duhet të punoni shumë për të marrë rezultate. Brenda katër muajve ju mund të ndryshoni gjërat, sidomos pikat tuaja të referencës. Ndjenjat mund të bëhen sërish protagoniste në jetën tuaj, edhe nëse jeni ndarë së fundmi.

Gaforrja: Gjërat do të shkojnë më mirë e më bukur tani e tutje. Është gati të nisë një periudhë ripërtëritjeje e madhe e cila do të fillojë në datën 17 të muajit, kur Venusi, planeti i dashurisë, të arrijë në shenjën tuaj. Qershorin do ta mbyllni me një fitore të madhe personale.

Luani: Duhet të kishit bërë disa përmirësime që nga fillimi i muajit qershor. Ndoshta një projekt i mrekullueshëm ka filluar tashmë që do të fillojë vërtet vjeshtën e ardhshme. Marsi në shesh, për fat të keq, mund të kontribuojë në rritjen e ankthit tuaj dhe për rrjedhojë edhe të performancës. Mundohuni të mos e teproni!

Virgjëresha: Siç e parashikon horoskopi i Paolo Fox, nesër do të mund të lini pas një javë për të harruar. Tani e tutje rrota do të fillojë ngadalë të kthehet në drejtimin e duhur dhe gjysma e dytë e muajit do t’ju japë më shumë qetësi dhe kënaqësi. Sidoqoftë, duhet të përpiqeni të shqetësoheni më pak dhe të shtroni edhe më pak pyetje. Nuk ka gjithmonë një logjikë për gjithçka ndodh.

Peshorja: Këto ditë mund të ndiheni pak të shqetësuar ose të frikësuar për përgjigjet që vijnë ngadalë. Me yje të tillë të favorshëm nuk do të duhet të keni frikë nga dështimi. Tani që Jupiteri është përsëri aktiv, nëse keni punuar mirë në të kaluarën, do të korrni vetëm shpërblimet e mundit tuaj.

Akrepi: Hëna në aspektin e kundërt mund të ndezë polemika të reja të vogla, t’ju bëjë pak nervozë ose intolerantë. Jini të kujdesshëm dhe numëroni deri në tre përpara se të thoni fjalën tuaj. Marsi në shesh do të stimulojë vendosmërinë për të bërë gjithmonë më mirë, por edhe për të marrë vendime të guximshme.

Shigjetari: Shumë shpejt do të mund ta lini pas vetes këtë periudhë shumë të tensionuar dhe të shqetësuar. Ka të ngjarë që ditët e fundit të jeni kthyer kundër dikujt, një fjalë e tepërt, e thënë në një moment zemërimi, ka ngritur disa polemika dhe diskutime. Në punë do bënit mirë të ruani njëfarë kujdesi dhe të mos e teproni.

Bricjapi: Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër, në sajë të ndryshimit të Hënës dhe kalimit të ri të Marsit, do të keni mundësinë të rikuperoni forcën dhe vitalitetin. Që tani e tutje, pa përfunduar muaji qershor, mund të mbërrijnë një lajm i mirë, një fitore e papritur personale, një kënaqësi e madhe.

Ujori: Tani e tutje do të tregoni vendosmëri të jashtëzakonshme dhe do të dëshironi të ecni përpara derisa të keni arritur objektivat që i keni vënë vetes. Nesër, megjithatë, Hëna në opozitë mund t’ju bëjë lehtësisht të ndiheni pak të lodhur ose nervozë. Mundohuni të tregoni kujdes të veçantë në marrëdhëniet me të tjerët.

Peshqit: Me Jupiterin në shesh, projektet e reja mund të kenë vështirësi për t’u nisur. Do të duhet durim dhe besim. Duke filluar nga data 17 qershor, gjërat dalëngadalë do të bëhen më të thjeshta dhe më të menaxhueshme. Edhe nëse jeta juaj praktike po ju merr shumë kohë, nuk duhet ta neglizhoni shumë dashurinë. Çiftet në lidhje afatgjatë duhet të rindezin pasionin e tyre. /noa.al

VAZHDONI TË LEXONI

Horoskopi javor nga Paolo Fox për 10 deri në 16 qershor 2024

Horoskopi i Paolo Fox qershor 2024 dhe shenjat më me fat të muajit

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd