Transmetuar më 09-06-2024, 12:50

Horoskopi i Brankos për javën nga 10 deri në 16 qershor 2024 zbulon se çfarë kanë rezervuar yjet për ju në të ardhmen e afërt, shenjë pas shenjë.

Cilat shenja do të favorizojnë planetët në ditët në vijim dhe cilët, përkundrazi, do të duhet të përballen me sfida dhe pengesa të reja?

Do ta zbulojmë në rreshtat e mëposhtëm, duke lexuar parashikimet astrale të marra nga horoskopi i Brankos, një përkthim ekskluziv nga noa.al.

VAZHDONI TË LEXONI

Horoskopi javor nga Paolo Fox për 10 deri në 16 qershor 2024

Dashi

Sipas horoskopit të Brankos java do të nisë me një hënë të mirë. Të hënën, në fakt, Hëna do të hyjë në qiellin e mikut tonë Luani. Të mërkurën mund të merrni këshilla nga një person që nuk dyshon. Mos e injoroni. E diela pritet të jetme Hënën përballë: më mirë të shmangni situatat stresuese.

Demi

Të martën mund të ketë disa shqetësime, disa momente tensioni në familje. Do të duhet të tregohet shumë kujdes. Të mërkurën mund të merrni një bonus, të arrini një fitore të vogël personale. Të shtunën dikush mund të bëjë një hap tjetër në karrierë.

Binjakët

Të martën, shumë Binjakë mund të bëjnë një udhëtim, një udhëtim të vogël të këndshëm. Të mërkurën Hëna në disonancë do ju sugjerojë të mos e teproni, të mos mëkatoni duke vepruar me shumë arrogancë dhe vetëbesim. E diela pritet të jetë intriguese për dashurinë.

Gaforrja

Të martën dikush do të jetë i zënë duke diskutuar për llogaritë rrjedhëse në bankë. Të mërkurën yjet mund t’ju japin mundësinë për të bërë një udhëtim pune krejtësisht të papritur. Të premten mund të nënshkruani një kontratë fitimprurëse.

Luani

Siç e parashikon horoskopi i Brankos, java do të nisë me këmbën e djathtë. Të hënën, në fakt, Hëna do të hyjë në shenjën tuaj. Të martën, një atmosferë disi e zbehtë, megjithatë do t’ju mbushë me entuziazëm dhe motivim. Një shumë e papritur parash mund të arrijë të shtunën.

Virgjëresha

Të martën, ata që janë të zënë me një provim ose një intervistë pune do të mund të mbështeten në yje të mirë. Të mërkurën, Hëna në shenjën tuaj do t’ju japë energjinë dhe vendosmërinë e nevojshme për të luftuar me guxim armiqtë tuaj. Më mirë të negocioni të premten nëse doni të bëni një marrëveshje.

Peshorja

Të martën yjet do t’ju rezervojnë momente fjalë për fjalë magjike, plot emocione të veçanta. Zemrat e vetmuara duhet të përfitojnë nga kjo, për të takuar njerëz të rinj. Të enjten do të jetë e rëndësishme të ndaloni dhe të studioni një plan sulmi për muajt e ardhshëm. E diela, kushtuar dashurisë.

Akrepi

Të martën Hëna do të jetë kundër jush: do t’ju duhet kujdes i veçantë. E mërkura do të jetë dita ideale për të menaxhuar mirë marrëdhënie me të tjerët dhe për të zgjeruar rrjetin tuaj të kontakteve të dobishme. Yjet mund të kenë një përballje premtuese me efekt të mirë për ju të shtunën.

Shigjetari

Sipas horoskopit të Brankos java juaj do të nisë shumë mirë. Të hënën, në fakt, Hëna në aspektin pozitiv do të jetë një pararojë e lajmeve të mira. Të mërkurën do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm: rreziku për t’u shpërqendruar dhe për të shkaktuar apo për t’u zhytur në telashe do të jetë shumë i lartë. E shtunë premtuese për marrëdhënie, për të zgjeruar rrjetin tuaj të kontakteve.

Bricjapi

Të martën dikush do të merret me çështje, marrëveshje pronësie. Yjet mund të sjellin një mundësi pune në një vend të huaj të enjten. Të shtunën mund të keni lajme interesante në punë, një sukses personal, apo një rritje në karrierë.

Ujori

Të martën do të duhet të merreni me Hënën në kundërshtim: është më mirë të tregoheni shumë të kujdesshëm. Të mërkurën yjet do të favorizojnë bizneset familjare dhe ata që janë të vetëpunësuar. Mundësia për të bërë një udhëtim jashtë vendit mund të lindë të dielën.

Peshqit

Të martën kolegët mund t’ju japin një dorë në një moment vështirësie. Të mërkurën, nëse duhet të firmosni një kontratë, do bëni mirë të lexoni me qetësi të gjitha klauzolat, qoftë edhe ato të vogla. Një ish mund të shfaqet duke iu dalë para syve të shtunën. /noa.al

Horoskopi i Paolo Fox qershor 2024 dhe shenjat më me fat të muajit

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd