Transmetuar më 08-06-2024, 19:50

Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu italian publikon pasqyrën astrologjike për dashurinë, punën dhe shëndetin për të dymbëdhjetë shenjat e zodiakut që sillen nga noa.al përmes transkriptimit të transmetimit radiofonik në radio Lattemiele.

Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm për të mos e shndërruar forcën tuaj në nervozizëm dhe agresion. Ekspozimi i Hënës mund t’ju bëjë nervozë. Ju duhet të lini kritikat dhe komentet negative të njerëzve të tjerë të rrëshqasin mbi ju. Do të duhet të merrni parasysh disa ngërçe ose vonesa të vogla.

Demi: E nesërmja premton të jetë një e diel interesante që do të sjellë përgjigje përfundimtare. Hëna do të jetë në një aspekt të favorshëm dhe Marsi do të hyjë në shenjën tuaj: lajme të mira. Shumë Dema do të kuptojnë se duhet të braktisin një grup, projekt ose situatë.

Binjakët: Një ditë tjetër që mund t’ju bëjë të përjetoni ndjesi të këndshme. Njohjet dhe takimet që bëni tani do të jenë referencë për të ardhmen. Këta planetë do t’ju lejojnë të zgjoni shpirtin tuaj më aventurier dhe iniciativ. Favorizohen takime të reja.

Gaforrja: Nesër Hëna do të jetë ende në shenjë. Kalimi i saj do të zgjojë tek ju emocione të veçanta, ndjesi të reja që nuk duhet t’i injoroni. Do të jenë orë të dobishme për t’u përpjekur të zgjidhni ato probleme që u shfaqën në të kaluarën. Qershori në javët e mbetura do t’ju sjellë më shumë qetësi, konfirmime, lajme të mira.

Luani: Marsi nesër do të fillojë një tranzit të ri negativ. Provokime të reja mund të vijnë në orët në vijim, dëshira për të kompensuar kohën e humbur do të bëhet e papërmbajtshme. Do të ishte e rëndësishme të rizgjoni një ndjenjë, të afroheni më shumë me dashurinë, nëse keni qenë vetëm për një kohë të gjatë.

Virgjëresha: Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, nesër do të jetë një e diel e bukur, me Hënën dhe Marsin në formë të shkëlqyer. Ata që arritën të ruanin një ekuilibër të mirë gjatë stuhisë së ditëve të fundit, do të mund të llogarisin në një përmirësim të dielën. Emocione të këndshme, energji të reja, ndryshime të papritura po vijnë.

Peshorja: Nesër do të përfundojë një fundjavë mjaft intense dhe konfuze. Shumë vëmendje do të duhet në dashuri për të lindurit e shenjës që tashmë kanë përjetuar disa probleme në marrëdhënie. Edhe nëse Hëna shkakton pengesa ose vonesa të vogla, ju do të keni Jupiterin në anën tuaj për të mbështetur realizimin e planeve që keni.

Akrepi: Nesër do të jetë një ditë mjaft interesante. Vetëm Marsi në opozitë mund t’ju bëjë pak më të vrullshëm dhe të nxituar, veçanërisht nëse keni vendosur qëllime në të kaluarën dhe, midis një ngjarjeje të papritur dhe një tjetër, nuk i keni arritur ende.

Shigjetari: Sa më shumë t’i afroheni mesit të qershorit, aq më mirë do të filloni të ndiheni. Përveç disa tensioneve të vogla në marrëdhënie dhe një zhgënjim në punë, gjërat në fakt nuk po shkojnë shumë keq për ju. Pak nga pak do të arrini të ktheheni në rrugën e duhur.

Bricjapi: Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër do t’ju duhet ende të përballeni me një hënë në kundërshtim, e cila mund të trefishojë lodhjen tuaj. Ju duhet të nxiteni nga kjo situatë për të ndaluar dhe për të rimbushur bateritë për javën e ardhshme.

Ujori: Me Venusin në një aspekt të favorshëm do të vazhdoni të jeni të favorizuar në dashuri. Çiftet që kanë kapërcyer me sukses krizën e majit do të jenë solidë. Ata që megjithatë kanë përjetuar një shkëputje apo ndarje duhet të përpiqen ta kapërcejnë këtë moment ngërçi.

Peshqit: Java do të mbyllet me një Hënë të favorshme. Pas disa ditësh shumë të vështira, do të keni mundësinë të ndaloni për të pastruar mendjen, për të kuptuar se si të zgjidhni disa probleme. Në orët e ardhshme mund të ketë afrime në dashuri. /noa.al

Horoskopi i Paolo Fox qershor 2024 dhe shenjat më me fat të muajit

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd