Transmetuar më 05-06-2024, 18:49

Nëpërmjet një postimi të bërë në rrjete sociale, Efi Dhedhes ka reaguar lidhur me kërcënimet dhe ofendimet e fansave të personazheve të tjerë kundër saj.

Ajo tregon se ofendime vijnë dhe ndaj familjarëve të saj dhe “këshillon” të gjithë personazhet të edukojnë fanpage-t e tyre ashtu sikurse dhe Efi e ka bërë.

“Jam njeri edhe unë! Ndonjëherë mërzitem sepse janë disa fanpage që mbështesin x personazhe dhe janë shumë ofendues. Jo kundrejt meje sepse mua s’më intereson fare, por kundrejt familjarëve.

Kështu që unë nëse kam diçka mundohem të flas me fanpage-t e mia dhe ti edukoj kështu që të njëjtën gjë bëni dhe ju.”.- u shpreh Efi.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd