Transmetuar më 03-06-2024, 14:51

Prej disa kohësh ndarja e çiftit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ka qenë shumë e përfolur. Ka qenë Besi i cili para pak javësh ka treguar se se janë të ndarë dhe se fëmijët jetojnë me Xhensilën. Ndërsa së fundmi Top Channel ka raportuar se çifti i ishte drejtuar gjykatës me padi divorci pasi sipas tyre, nuk po funksiononte më martesa. Burime bëjnë me dije se Kallaku dhe Myrtezaj, para se të shkonin në gjykatë, kanë tentuar që martesës së tyre t’i japin fund me marrëveshje, pa qenë nevoja për beteja ligjore. Por në momente të fundit, Kallaku ka kërkuar që këngëtarja të heqë dorë nga pasuria e çiftit, gjë që nuk është pranuar prej saj.

Edhe pse mjaft e përfolur nga ndarja me Besin, Xhensila nuk ka hequr dorë nga koncertet madje kanë qenë më të shumta kohëve të fundit, ku incidentet e shumta në skenë nuk i kanë munguar. Së fundmi për shkak të veshjes së saj paksa transparente teksa performonte në skenë i kanë dalë në pah të pasmet, video e cila ka qarkulluar kudo në rrjete sociale.

@leotafaa #fypシ ♬ original sound – ???

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd