Transmetuar më 28-05-2024, 12:52

Kanë kaluar tre ditë që nga përfundimi i edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”

Kanë kaluar tre ditë që nga përfundimi i edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”. Egla Ceno u shpall fituese e këtij edicioni, duke rrëmbyer kështu çmimin e madhe prej 100 mijë euro.

Siç ndodh çdo vit, mbrëmë është organizuar një festë me të gjithë ish-banorët pas përfundimit të këtij reality show.

U shfaq me syze dielli në festë, çfarë ka ndodhur me Heidin?

Nga fotot dhe videot e publikuara në rrjetet sociale vihet re se kush nga ish-banorët ishin të pranishëm në festë. Heidi Baci ka qenë një ndër to, e cila ishte e shoqëruar nga Bora Zemani.

Ndërkohë Heidi ka zgjedhur të qëndrojë me disa nga ish-banorët, mes tyre edhe Julian Dedën.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd