Transmetuar më 27-05-2024, 08:34

Françeska Murati tërhoqi jo pak vëmendjen ditën e djeshme me veshjen e saj, vlera totale e së cilës e kalonte çekun e çmimit të madh. Teksa po parakalonte në tapetin e kuq, Françeska është intervistuar nga gazetarët, ku nuk munguan as pyetjet pikante.

“Ke ndërmend të nisësh ndonjë fëmijë në Shqipëri?”- ishte një ndër pyetjet që iu drejtua ish-banores e cila tha se së shpejti do të kurorëzojë me një dasmë dashurinë e saj me partnerin, ndërsa më pas do të sjellë në jetë një fëmijë tjetër.

Po pse jo kemi në plan të bëjmë një dasmë së shpejti dhe pastaj një bebe tjetër. Françeska dhe bashkëshorti i saj janë prindër të një djali, Charli.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd