Transmetuar më 26-05-2024, 18:23

Një nga finalistet e Big Brother Vip 3 ishte dhe Heidi Baci. Ditën e djeshme ajo u rendit e katërta nga pesë finalistët e këtij edicioni.

Sigurisht sapo ajo doli nga shtëpia nuk do t’i shpëtonte pyetjeve të gazetarëve. Banorja u shpreh se e ka shijuar shumë elksperiencën dhe është e kënaqur sepse publiku ka njohur karakterin e saj dhe njeriu që ajo është.

Gjithashtu ajo është pyetur edhe në lidhje me partnerin e saj Romeon.

Gazetari Ronaldo Sharka e pyeti: A do të flesh me Romeon sonte?

Ndërkohë Heidi e ka mohuar këtë gje duke thënë se nuk i bën gjërat direkt.

Heidi: Jo, jo! Nuk i bëj këto gjëra unë direkt kështu, çfarë thoni! (qesh)

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd