Transmetuar më 25-05-2024, 15:01

Siç e dimë, sonte është mbrëmja e fundit e edicionit të tretë të formatit të “BBV” ku një prej 5 finalistëve do të fitojë çmimin e madh.

Pak momente më herët, një prej ish-banoreve të këtij formati ka bërë një dedikim emocionues për partnerin e saj i cili ka qenë poashtu konkurrent në “Big”.

Bëhet fjalë për çiftin Sara dhe Bardhi, të cilët së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Me fjalë zemre dhe nga më të bukurat, Sara shprehet kështu për Bardhin, që mezi pret të vijë Viti i Ri dhe t’i japë dhuratën më të bukur në botë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd