Transmetuar më 25-05-2024, 10:13

Këngëtarja Elsa Lila ka përfunduar rrugëtimin e saj në Ferma ‘Vip’ mbrëmjen e djeshme, 24 maj.

E ndërsa të gjithë fermerët, janë prekur dhe përlotur për largimin e saj, duket se përjetimin më të madh e ka ndjerë Çiljeta.

“A mund ti thoni Agait të rrijë edhe disa ditë për mua këtu, sa të mësohem? Me kë të rri unë tani? Rrugëtimi im këtu ka qenë shumë e bukur, por gjëja më e bukur këtu ka qenë Elsa dhe uroj të jemi shoqe për kokë, përjetë”, është shprehur Çiljeta.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd