Transmetuar më 14-05-2024, 09:10

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.8 lekë dhe do shitet me 93.7 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 100.1 lekë dhe do shitet me 100.8 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 101.7 lekë dhe do shitet me 102.7 lekë.

Paundi britanik do blihet me 116 lekë dhe do shitet me 117 lekë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd