Transmetuar më 13-05-2024, 23:24

Gledisi, i njohur ndryshe si Buçko ka thyer rregullat e vendosura nga Agai në “Ferma VIP”.

Për këtë shkelje, Agai ka marrë një vendim të vështirë.

Pasi Buçko hapi një zarf që nuk duhej, në spektaklin e sotëm Fjoralba i komunikoi diçka.

”Të heqësh dorë nga gara përfundimisht, ose të shkosh në Arameras”.

Buçko ishte i vendosur në zgjedhjen e tij dhe zgjodhi të shkonte në ishull. Por qëndrimi i tij në Arameras nuk i siguron qëndrim në “Ferma VIP”. Buçko mund të jetë në ishull me një nga fermerët që do eliminohet mbrëmjen e kësaj të hëne, nëse publiku vendos që ti çoj atje.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd