Transmetuar më 13-05-2024, 22:31

Ajo çfarë ndodh në shtëpinë e “BBV3” është më e komentuara kudo, sakaq e ftuar sot në “Big Brother Radio” ka qenë Monika Lubonja.

Ajo ka komentuar situatat e fundit në shtëpi dhe është pyetur lidhur me banorët brenda formatit, mirëpo për një prej tyre ajo ka refuzuar të flasë.

Bëhet fjalë për aktoren Egla Ceno. Ja çfarë thotë Monika:

“Nuk kam dëshirë të flas për Eglën. Unë e vuaj shumë momentin që gratë më sulmojnë dhe nuk do ta përkrah kurrë një grua sulmuese ndaj një tjetre. E shoh në treshe, kam frikë mos është edhe në dyshen finale.”

Etiketa:

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd