Transmetuar më 13-05-2024, 06:20

Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu italian formulon vëzhgime astrologjike për dashurinë, punën dhe shëndetin për të dymbëdhjetë shenjat e zodiakut dhe sillen nga noa.al përmes transkriptimit të transmetimit radiofonik në radio Lattemiele.

Dashi: Sipas oroskopit të Paolo Fox, sot Hëna në një aspekt të favorshëm do t’ju japë dëshirën për të bërë, si dhe kreativitet të madh. Jeni duke hyrë në një fazë shumë premtuese. Mundësitë, projektet dhe konfirmimet e reja do të vijnë papritmas. Muajt ​​e verës do të jenë një burg për çiftet që duan të gjejnë harmoni më të mirë, por edhe për beqarët.

Demi: Sot Hëna do të fillojë një tranzit disonant. Do të ishte më mirë të relaksoheni dhe të përpiqeni të përqendroheni tek ndjenjat, duke pasur parasysh që Afërdita është në shenjën tuaj. Është koha për t’i dhënë fund të gjitha marrëdhënieve dhe bashkëpunimeve që nuk ecin më përpara.

Binjakët: Ditë vërtet intriguese për dashuri dhe takime të reja. Ata që i kanë dhënë fund një lidhjeje mund të takojnë një person interesant më shpejt se sa mendojnë, dikë që mund t’i bëjë ata të harrojnë ish-in e tyre në një minutë. Java është shumë stimuluese për projekte të reja pune.

Gaforrja: Sot do të keni yje të mirë që do t’ju japin një dorë për t’u rikuperuar, për të gjetur qetësinë që ju ka munguar kohët e fundit. Jupiteri aktiv ju fton të mos tundoheni më nga zbrazja e "karikatorit", por të bëni arsyetimet tuaja me guxim dhe vendosmëri.

Luani: Sot Hëna do të hyjë në shenjën tuaj dhe do t’ju japë një dozë të mirë energjie. Ju duhet vërtet, sepse ditët e fundit kanë qenë paksa të vështira. Pritni! Nga fundi i qershorit Jupiteri do të bëhet sërish miku juaj dhe do të fillojë një fazë e rëndësishme rikuperimi për ju.

Virgjëresha: Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, sot do të fillojë një javë që do të jetë plot me lajme të mira dhe mundësi për t’i kapur shpejt. Nëse keni një vendim të rëndësishëm biznesi për të marrë, më mirë të mos e shtyni përtej fundit të majit.

Peshorja: Në këtë periudhë, pavarësisht se e keni çliruar veten nga ngarkesat dhe tensionet e shumta që u shfaqën në prill, do të bënit mirë të mos rrezikoni shumë, sidomos në dashuri. Përdorni këto ditë për t’u shëruar nga çdo ndjenjë hakmarrjeje që ka mbetur brenda jush.

Akrepi: Sot do t’ju duhet të përballeni me një Hënë në disonancë: më mirë të jeni shumë të kujdesshëm, veçanërisht në dashuri dhe familje. Mundohuni të mos nxisni polemika sterile. Në datën 23 Venusi nuk do të jetë më armiqësor dhe në datën 25 do të shpëtoni edhe nga Jupiteri i kundërt. Jeta juaj do të fillojë të përmirësohet në një mënyrë të mahnitshme.

Shigjetari: Prej ditësh mund të jeni ndjerë paksa të paduruar, nëse së fundmi keni përjetuar disa imponime në punë apo në dashuri. Tani keni një dëshirë të madhe për të çliruar veten dhe për të ecur në rrugën tuaj. Projektet e punës të lindura vitin e kaluar do të kenë një zhvillim të rëndësishëm në ditët në vijim.

Bricjapi: Sipas horoskopit të Paolo Fox sot nuk do ta keni më Hënën kundër: yjet shohin gjëra shumë interesante. Nëse dëshironi të gjeni më shumë paqe mendore, do të jetë më mirë për ju të shmangni polemika të panevojshme. Kushdo që përballet me një sfidë në punë do të mund ta kapërcejë lehtësisht nga mesi i qershorit.

Ujori: Sot Hëna do të jetë në opozitë. Në dashuri do të duhet të bëni kujdes maksimal, sepse Afërdita prej ditësh nuk ju jep qetësi. Mundohuni të mos zemëroheni. Bëhet fjalë për t’u mbajtur deri në datën 23, datë pas së cilës planeti do të aktivizohet sërish. Duke filluar nga fundi i majit do të mund të çliroheni nga shumë probleme dhe tensione që keni përjetuar deri më tani.

Peshqit: E nesërmja mund të jetë një ditë që stimulon reflektimin. Nevoja për të materializuar më shumë dhe për të pasur përgjigje po rritet. Dikush mund të ketë përjetuar një zhgënjim të vogël, një zhgënjim, një shkëputje që e ka bërë më të pasigurt. Sa i përket punës, Maji do të lejojë mbylljen e më shumë marrëveshjeve. Ata që punojnë si punëmarrës mund të kenë diçka shtesë në pjesën e fundit të muajit.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd