Transmetuar më 30-04-2024, 12:43

Pritja e ëmbël e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit ka përfunduar!

Moderatorja njofton përmës një fotoje që cifti sapo jane bere prindër te një goce.

Kiara dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd