Transmetuar më 28-04-2024, 19:05

Në programin “Mos i bjer me Top”, ditën e sotme ka qenë e ftuar konkurrentja e “Për’puthen”, e cila ka zbuluar më shumë rreth jetës së saj jashtë kornizave të programit të dashurisë ku ajo është bërë e famshme.

Bëhet fjalë për Erikën, një ndër vajzet mjaft interesante të “Për’puthen”, e cila ka shkaktuar një zhurmë ne rrjet që në momentin që është bërë pjesë e këtij formati.

Erika ka bërë një telefonatë kurth për një tjetër konkurrent, Buçin, duke pretenduar se dikush i ka dërguar asaj foto intime të tij së bashku me të fejuarën, duke shtuar se ai gënjen që është “single”.

Erika: Ej me kanë ardhur ca foto mua.

Buçi: Çfarë fotosh?

Erika: Ca foto me njërën që je fejuar.

Buçi: Jam fejuar unë??

Erika: Po. Këto fotot nuk do i mbaj vetëm unë , apo do tët i nxjerr në portalet.

Buçi: Hajde pimë një kafe.

Erika: Më vonë. Po kështu tallesh ti me mua?

Buçi: Kur jam talluar unë me ty?

Erika: Qënka fejuar dhe më thua mua që ke vërtet ndenja për mua?

Buçi: Je në terezi ti, unë skam as të dashur asgjë.

Erika: Dëgjo ose do më japësh mua 20 mijë euro ose këto foto do i shkojnë Olsës dhe të gjithë poraleve, ta dish se nuk luan dot ti me mua.

Buçi: Çfarë po thua? Je në terezi?

Erika: Foto me një vajzë që ka unazë edhe ti ke unazë. Madje ajo goca duket sikur është edhe shtatzënë.

Buçi: Po më bën shantazh ti mua? Çfarë është ky 20 mijë euroshi?

Erika: Meqë dashuri spo më jep, me jep lekët?

Buçi: Po nuk kam unë të dashur.

Erika: Kam fotot. Do më japësh lekët?

Buçi: Ku je të takohemi? Më plasi k*ri të kem ndonjë tjetër. Nuk ka arsye por ti nuk mund të më kthehesh ti mua në këtë mënyrë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd