Transmetuar më 27-04-2024, 08:22

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar do blihet me 94.1 lekë dhe do shitet me 95 lekë.

Monedha evropiane euro do blihet me 100.7 lekë dhe do shitet me 101.3 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 102.6 lekë dhe do shitet me 103.6 lekë.

Paundi britanik do blihet me 117.3 lekë dhe do shitet me 118.2 lekë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd