Transmetuar më 24-04-2024, 09:55

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një ish-oficer policie, ka vrarë ish-bashkëshorten dhe të dashurën e tij 17-vjeçare, duke vrarë më pas veten.

Djali nëntë vjeçar i çiftit, i tha policisë se kishte parë babain e tij të qëllonte disa herë nënën e tij.

Familja e saj e shkatërruar kuptoi se Angelica, 17 vjeçarja dhe fëmija 1-vjeçar që ajo kishte me Huizar, Roman Santos, ishin të zhdukur dhe supozoi se ish-oficeri i policisë kishte rrëmbyer foshnjën.

Sipas të dhënave të gjykatës në fillim të këtij viti, Huizar e takoi vajzën ndërsa punonte si nëpunëse në shkollën e mesme të Uashingtonit në Yakima.

Ajo ishte 11-vjeç kur u takuan dhe 15 kur ai e la shtatzënë.

Ish-polici do të dilte në gjykatë të hënën për t’u përballur me akuzat për p*rdhunim të të miturve, ku ai akuzohet se ka p*rdhunuar të dashurën e tij të mitur dhe shoqen e saj 16-vjeçare.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit