Transmetuar më 19-04-2024, 21:39

AUSTRALI- Një burrë ka pranuar se është ndjerë i zemëruar dhe i turpëruar pasi gruaja e tij që po vdiste kërkoi një leje për të fjetur me një ish vetëm edhe një herë. Burri tha se kërkesa e bëri atë të ndihej i tradhtuar dhe i papërshtatshëm. Por ai ndjeu gjithashtu se i detyrohej gruas së tij që t’i plotësonte dëshirën e saj përpara egos së tij.

“Ajo më tha se një nga gjërat e fundit që donte të bënte ishte të bënte seks me një partner të saj të mëparshëm. Sigurisht që u trondita dhe kur e pyeta pse. Sinqerisht, jam aq i dëshpëruar dhe i tradhtuar sa ajo ma kërkoi këtë. Ndihem sikur jam vënë në një pozicion ku duhet të them po sepse ajo po vdes," shkroi ai.

Ai shpjegoi se ai dhe gruaja e tij kishin qenë të martuar të lumtur për një dekadë dhe se diagnoza e saj e la atë të ndihej i shqetësuar. Gjithashtu shtoi shtoi se gjendja e saj nënkuptonte se ajo do të binte me shpejtësi dhe ka të ngjarë të kishte nevojë të përdorte një karrige me rrota brenda disa muajsh, shkruajnë mediat e huaja.

“E di se çfarë dua të them, por nuk e di nëse është e drejtë. Jam shumë i lënduar që seksi me një ish-partner ishte me sa duket aq i mirë sa duhet ta bëjë një herë para se të vdesë. Unë thjesht urrej gjithçka për këtë," shtoi burri.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd