Transmetuar më 19-04-2024, 13:15

Bardhi dhe Sara, mbrëmjen e djeshme kanë ndarë një lajm shumë të ëmbël teksa kanë konfirmuar se së shpejti do të bëhen prindër.

Teksa deklaruan se janë në pritje të një bebushi, duket se Sara dhe Bardhi e kanë marrë dhuratën e parë të bebit të tyre.

Këtë gjë e ka zbuluar vetë modelja nëpërmjet një InstaStory, ku tregon se dhurata është bërë nga moderatorja Bora Zemani, në emisionin e të cilës çifti deklaroi dhe shtatzëninë e Sarës.

“Dhuratën e parë e kemi nga teta Bora”- shkruan Sara përbri postimit të ndarë në llogarinë personale të Instagramit, teksa zbulon dhuratën: një palë këpucë të vogla për bebushin e çiftit.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd