Transmetuar më 16-04-2024, 10:15

Publikohen foto dhe emri i gruas që u ekzekutua nga burri i saj në Kosovë!

Një burrë nga Peja ka vrarë bashkëshorten e tij, Gjyleta Ukella-Lajqi, me armë zjarri.

Dyshohet se vrasjen e ka kryer në banesën e tyre rreth orës 8 të mëngjesit.

Identiteti i të dyshuarit është Edmond Lajqi, i cili është arrestuar nga policia.

Ende mbeten mister arsyet e krimit. Noa.al

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd