Transmetuar më 11-04-2024, 19:09

Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të bëhen prindër së shpejti prindër.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vet Bora Zemani.

Në publikimin e promos së emisionit të saj Bora zbulon se të ftuar ka dhe Donaldin teksa shprehet se një lumturi e madhe nuk mbahet dot vetëm për vete teksa ka vendosur duart tek barku.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd