Transmetuar më 11-04-2024, 13:19

Roza Lati ka ndarë mbrëmë me banorët e “Big Brother VIP3” një histori në lidhje me një tatuazh që ka të gdhendur në trup.

Moderatorja e njohur ka bërë një tatuazh rrëzë kofshës dhe disa prej banorëve që ishin në oborr me të ishin kuriozë që t’a shikonin.

“Ah Rozë çfarë na bëre”, thotë Lidi Delia teksa ajo ngriti fustanin e gjumit për t’a treguar ‘dhinë me syze’.

“Veshin e ka një më të madh e një më të vogël. Kjo është një nga historitë që unë nuk pi më”, tha Roza.

Ndërkohë duke qeshur Erjola Doçi i thotë: “Ti mund t’iu thuash këtyre kur të të prekin ‘të mi vish anash dhisë time’”.

Më pas Graciano Tagani shton: “As deri te dhia s’më vjen”, duke shkaktuar te qeshura mes banorëve.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd