Transmetuar më 10-04-2024, 13:45

Dy banorët e “Big Brother VIP3”, Egla Ceno dhe Jul Deda, janë përfshirë në një debat të ashpër mëngjesin e kësaj të mërkure.

Ceno e ka quajtur Jul Dedën një “gore mashkull”, i cili, sipas saj, merret me thashetheme dhe flet pas krahëve.

Ndërsa aktori iu është kundërpërgjigjur duke i thënë “ti je një smirushe e keqe”, duke shtuar se “gënjeshtare, pse të ka ikur zari, nuk ke fjetur gjithë natën”.

Pjesë nga sherri:

Juli: Ti je një smirushe e keqe

Egla: Ti je një thashethemexhi që flet mbrapa krahëve. Nuk mbaj përgjegjësi për ato që thua, nuk nxjerr emrat

Juli: As ti nuk i nxjerr, Pse nuk i nxjerr

Egla: Unë nuk përzihem, nuk merrem me thashetheme. O gore, o gore mashkull, gore

Juli: Kështu i ke trajtuar njerëzit

Egla: Mi sill njerëzit këtu, ballafaqim o gore, o gënjeshtar

Juli: Gënjeshtare, pse të ka ikur zari. Nuk ke fjetur gjithë natën

Egla: Më mirë vetëm se sa me njerëz si puna jote që bëjnë thashethe

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd