Transmetuar më 10-04-2024, 10:53

Pas “Prime” debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip” janë ndezur sërish dhe kanë kaluar limitet. Teksa Egla ndodhej në vaskë ka debatuar ashpër me Riken dhe banoret nuk janë kursyer aspak në ofendime dhe fjalor aspak etik.

Pjesë nga debati:

Egla: Pallë do me thënë shpata e Skënderbeut po nuk e ke dëgjuar sepse je injorante.

Roza: Unë jam injorante?

Erjola: E paditur do të thotë injorante se do të jap edhe shpjegimin e saj, kjo se është mësuar kështu. Po ti dridhe sa te duash po do përdredhësh vetën o Egla Ceno. Duartrokitjet që si ke marrë asnjëherë në jetën tënde i merr këtu me këtë teatër.

Roza: Pra nëse i thotë Rikës je pallë ti po i thua që është shpatë?

Egla: Po!

Rike: Palla ta zëntë frymën, të lëntë pa frymë.

Egla: Amin o zot

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd