Transmetuar më 09-04-2024, 23:41

Skenari i Liamit dhe Jetmirit për të ngacmuar Heidin nuk është pritur aspak mirë sot nga Heidi, Romeo dhe opionionistët.

Heidi: Janë dy maniakë

Arbër Hajdari: Ishte skenar i shëmtuar nga ana e Liamit

Romeo: Mos më ngri i zërin, njeri i pështirë

Jetmir: Qepe, pusho!

Ori Nebiaj: Dua ta besoj që nuk ka qenë një skemë dashakeqe, realisht do ta kem ta pamundur ta besoj që ti je ky nivel. Ajo super goca e ka zberthyer skemën

Romeo: Unë kur shikoj atë gocën të ndryshur aty në divan nga këta të dy, nuk jam rehat fare

Ori: Këto situata që po diskutoni, janë situata i kemi përjetuar dhe sulmet na kanë ardhur me konotacione mos mu përdridh, secila nga ne e ka treguar vendin e vet, mos na ktheni pas në kohë me deklarata frikë, Heidi nuk trembët

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd