Transmetuar më 09-04-2024, 21:59

Një debat ka ndodhur mëngjesin e sotëm në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIp, mes Romeos dhe Liamit.

Teksa Liami ka qenë duke bërë vrap rreth pishinës, Romeo e ka ngacmuar duke i thënë se nuk di të bëjë asgjë tjetër vetëm të ngacmojë vajzat nga batanija, gjë e cila ngriti një debat mes tyre.

Romeo: Kur nuk ke fuqi mos u merr me këto lojëra

Liam: Pse?

Romeo: Se janë lojëra të pista.

Liam: E kujt është kjo ideja?

Romeo: Të është ngritur batanija, të është vënë çarku poshtë, ça të është bërë?

Liam: E kujt është kjo ide?

Romeo: A i ke ngritur tjetrës batanijen?

Liam: Ta thashë i ngre batanijen për t’i vendosur çark lepujsh, jo minjsh

Romeo: Sa i shpifur je

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd