Transmetuar më 09-04-2024, 10:18

Pas ‘sulmit’ që Romeo Veshaj ka marrë në orët e para të mëngjesit të sotëm nga Meriton Mjekiqi dhe Liam Osmani, ku i kanë përmendur familjen, ka ardhur një reagim nga Donaldi.

Përmes një postimi në “Instastory”, aktori i njohur i ka dalë në mbrojtje të vëllait dhe shkruan:

“Paska ardh koha e burrave o njerëz, e trimave. Mirë që për këtë djalin e kanë maçin në bark, po me familjen e këtij pse këta trimat? Këta ‘burrat’ këtë quajnë lojë të fortë me përmendje të njerëzish nga jashtë dhe ngacmime të vajzës që ke në krahë. Kjo na qenka trimëria o trima? Romeo nuk të dija kaq të duruar! Edhe pak ka ngel shpirti❤️”.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd