Transmetuar më 08-04-2024, 20:20

SHBA-Pamjet eklipsit në SHBA dhe Meksikë kanë pushtuar mediat e huaja pak minuta më parë. Pamjet e drejtëpërdrejta tregojnë fenomenin hapësinor.

Ju mund të shikoni mbulimin e drejtpërdrejtë të eklipsit diellor në videon e mëposhtme.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd