Transmetuar më 07-04-2024, 21:27

SHBA-Kim dhe Khloé Kardashian dukeshin sensacionale, teksa shfaqnin format seksi në plazh gjatë pushimeve në Turks dhe Caicos gjatë fundjavës.

Duke shijuar rrezet të diellit, themeluesja 43-vjeçare e “SKIMS” e shfaqi plotësisht figurën e saj fenomenale me një bikini ngjyrë kafe, e cila përputhej me atë të motrës së saj më të vogël, 39 vjeçe.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd