Transmetuar më 06-04-2024, 22:31

Opinionistja Ori Nebijaj i doli në mbrojtje Heidit gjatë diskutimit për takimin e modeles me prindërit e Romeos, pas dasmës së organizuar brenda shtëpisë.

Sipas Orit, Heidi ka të drejtë të ndihet në siklet dhe tregoi më pas edhe raportin e saj me partnerin.

“Kam dy vite me të, por sa herë vjen diskutimi për të takuar prindërit e tij, ndihem në siklet”, tha ajo.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd