Transmetuar më 04-04-2024, 18:57

Egla Cenon e ka gjetur ditëlindja të izoluar në Dhomën e Bardhë së bashku me Meritonin dhe Ilnisën dhe mesa duket nuk është dhe aq e lumtur për këtë gjë.

Një tortë ka ardhur për të në Dhomën e Bardhë, ku jo vetëm që nuk e lejoi Meritonin që ta ndihmonte të ndizte qirinjtë, por vendosi që atë moment ta kalonte e vetme me veten e saj.

Kjo pasi Eglës nuk i ka pëlqyer mënyra e urimit nga ana e Meritonit dhe Ilnisës.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd