Transmetuar më 02-04-2024, 22:01

Ditën e diel Egla Ceno është skualifikuar nga shtëpia e “BBV3”. Pas provokimeve që Meritoni dhe Ilnisai kanë bërë ndaj saj dhe reagimeve që Egla ka pasur ndaj Meritonit, Vëllai i Madh komunikoi këtë vendim për të. Nga ana tjetër bëhet me dije se televotimi i së martës është anuluar, ndërkohë që një tjetër vendim do të merret për Ilnisën dhe Meritonin.

Ama diçka e paparashikueshme për banorët dhe të gjithë ne do të ndodhë spektaklin e së martës. Egla Ceno mund të rikthehet në shtëpinë e “BBV3”. Momentalisht Egla qëndron e izoluar në një nga ambjente e shtëpisë pa dijeninë e askujt.

Kjo u bë e ditur nga një video e publikuar ditën e djeshme në faqen zyrtare të “Big Brother Vip” në Instagram, duke përë konfuzë të gjithë publikun. Në videon në fjalë, e cila është pa audio, shfaqet Egla, e izoluar në një dhomë të bardhë, e veshur me të njëjtat rroba që u largua ditën e diel. Në një moment ajo shihet teksa me disa objekte, formon në tokë fjalinë: “Mami, jam ok”. Në dhomën e bardhë të zbrazur shihen vetëm disa dyshekë gjumi dhe një tualet. E vetmja gjë që është shkruar krahas videos është:

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd