Transmetuar më 02-04-2024, 18:22

Që prej skualifikimit të Eglës nga loja u komunikua se do të merret një vendim nga Vëllai i Madh edhe për Ilnisën dhe Meritonin, kjo pasi ishin ata që e provokuan disa herë atë. Vetëm pak më parë në shtëpi ka hyrë një zarf i zi, ku ka të shënuar emrat e Meritonit dhe Ilnisës, i cili mesa duket do të hapet gjatë prime-t të sotëm.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd