Transmetuar më 02-04-2024, 14:23

Mesa duket Egla Ceno nuk është në izolim, siç u tregua në një video të publikuar nga faqja zyrtare e Big Brother VIP.

Ish-banorja e përjashtuar është kapur mat në rrugët e Tiranës.

Pamjet janë publikuar nga Iconstyle ku bëhet me dije se ish-banorja është parë në zonën e “Komunës së Parisit” me kapele dhe rroba të zakonshme, në shoqërinë e disa personave.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd