Transmetuar më 02-04-2024, 13:41

Ferma VIP është një tjetër reality shou që ka marrë vëmendje të madhe këto ditë.

Sikurse ndodh në programe të tilla, edhe këtu duket se kanë filluar konliktet në mes konkurrentëve.

Së fundmi ka ndodhur një debat mes Elsa Lilës dhe Rigelsa Cybit, ku edhe ka degraduar në momente aspak të hijshme.

Rigelsa derisa filloi të ngrinte zërin ndaj këngëtares e gjuajti edhe me një shishe. Debati nisi për shkak të akuzave të Elsës se modelja po i ngatërronte të gjithë konkurrentët me njëri-tjetrin.

“Po ik moj injorante që je 50 e sa vjeçe dhe vjen e më del mua me c*ca jashtë e gjera të tjera”, iu përgjigj Rigelsa e revoltuar.

Ajo vazhdoi: “Nuk ke shans që ti të flasësh për mua dhe të më kritikosh dhe asgjë, je zero”.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd