Transmetuar më 30-03-2024, 08:31

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 94.8 lekë dhe do shitet me 95.7 lekë.

Euro do blihet me 102.3 lekë dhe do shitet me 103.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 104.7 lekë dhe do shitet me 105.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 119.3 lekë dhe do shitet 120.5 lekë.

Këmbimi valutor 30 mars

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd