Transmetuar më 28-03-2024, 14:59

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po vazhdojnë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit edhe më shumë.

Në një moment, çifti ka qenë në dhomën e grimit, ku ky i fundit u ndje i provokuar nga të pasmet e Ilnisës.

Gazetarja i thotë se nuk e provokon brenda në reality shou, por kur të dalin jashtë.

Pjesë nga biseda e tyre:

Ilnisa: Mendo zemër, detyra të rëndësishme të presin.

Meritoni: Obobo vdiqa krejt, po pse më provokon ashtu?

Ilnisa: Tallesh ti?

Meritoni: Ky është një lloj provokimi.

Ilnisa: Po se nuk kam çfarë bëjë në këto momente dhe po të provokoj ty…

Meritoni: Pse nuk më provokon ti?

Ilnisa: Kurrë asnjëherë, unë ty?

Meritoni: Uou!

Ilnisa: Jo zemër jo.

Meritoni: Ti duhet të më provokosh mua.

Ilnisa: Po jo këtu mo zemër. Të provokoj unë jashtë ty sa habitesh ti.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd