Transmetuar më 28-03-2024, 11:22

Nutricionistja Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu, po e shijojnë në maksimum romancën e tyre.

Së fundmi, Diola ka ndarë një video ku shfaqet duke kërcyer e kënduar me partnerin e saj, ku nuk kanë munguar as puthjet.

“Dashuria si serum i bukurisë”, shkruan ajo krah pamjeve.

Pavarësisht se Belegu është 20 vite më i madh se Diola, kjo video tregon qartë se shpirtrat e tyre kanë të njëjtën moshë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd